ÜSKÜDAR EVDEN EVE NAKLİYAT

Yeşilçam evden eve nakliyat üsküdar bölgesi ve tüm istanbul,da faaliyet göstermektedir.Taşıma işlemlerinde profesyonel ekip ve evden eve için dizayn edilmiş kapalı kasa araçlaımızla siz müşterilerize hizmet vermekteyizUzun yıllar evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermekte olan firmamız siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyar.
Bugün evden eve nakliyat sektöründe geldiğimiz noktada,basariyla yaptığımız işler ve işimize olan tutkumuzdur.
Herzaman yaptığımız işlerin arkasında olmuş ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak,bütün müşterilerimizden tam not almanın gururuyla başarıya ulaşan firmamız her zam yaninizda ve size hizmet için her zaman hazırdır.

ASANSÖRLÜ TAŞIMA SİSTEMİ

Artık asansörlü taşıma sistemiyle eşyalarınız daha güvenli ve daha pratik şekilde taşınır.

Yeşilçam nakliyat olarak müşterilerimize kusursuz taşıma sunmak için güney koreden ithal eşya taşıma asansörleriyle size hizmet vermektedir.
TAŞİMA VE AMBALAJLAMA SURECİ
Taşınmaya karar verdiğiniz ilk andan itibaren bizi aramanız yeterli olacaktır.
İlk olarak müşteri temsilcimiz devreye girer.Bu süreci titizlikle takip ederek talepleriniz doğrultusunda hareket edilir.Dilerseniz eşyalarınıza bakması için expertiz gonderir,isterseniz eşya detayını ve taşınma tarihini öğrenip ona göre istediğiniz tarihe ve programiniz yapilir.Uzman kadromuz ve kapalı evden eve araçlarımız’la taşıma işlemi başlar.
Bütün eşyalar hijyenik ve kaliteli malzeme ile ambalajlanir,ve araca yüklenir.Esyalarin gideceği yerde isteğiniz doğrultusunda yerleştirme ve montaj yapılır.

ŞEHİRLER ARASI TAŞIMACILIK

Yeşilçam evden eve nakliyat ailesi olarak şehir içi taşımacılığın yanı sıra şehirler arası taşımacılıkta geniş araç filosu ve uzman ekibimizle her ebatta evden eve nakliyat için dizayn edilmiş araçlarımızla sorunsuz ve zamanında terslimatla her zaman hizmet vermekteyiz.

Yapmanız gereken tek şey müşteri temsilcimizle iletişime geçmek.

EVDEN EVE NAKLİYAT

AMBALAJLAMA

MONTE

DEMONTE