Üsküdar evden eve nakliyat

ÜSKÜDAR EVDEN EVE NAKLİYAT

ULAŞTIRMA BAKANLIĞI K3 YETKİ BELGELİ

Firmamız Ulastırma Bakanlığı yetki belgesine sahip ve bu belge firmanın kurumsal ve ciddiyetini gösterir.Taşınmak için anlaşacağınız firmadan bu belgeyi isteyiniz.Taşınma esnasında maduriyet yaşamayın

Yeşilçam evden eve nakliyat Üsküdar bölgesi ve tüm İstanbul da faaliyet göstermektedir .Taşıma işlemlerinde profesyonel ekip ve evden eve için dizayn edilmiş kapalı kasa araçlarımızla siz müşterilerimize  hizmet vermekteyiz

Taşınma Süreci   Evinizi veya iş yerinizi taşımaya karar verdikten sonra müşteri temsilcimizle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.Bundan sonraki süreçte işin detayları ve yapılacak olan hizmetin takibini sağlayarak  eleman v e araç programı yapolıp taşınma günü sabahtan uzman ekibimiz taşıma işlemine başlar.

Mobilyalarınızın demonte ve montesi beyaz eşyaların demonte ve montesi evdeki bütün eşyaların ambalajı özenle ve titizlikle yapıldıktan sonra yükleme işlemi başlar ve eşyalarınız aynı gün içinde kullanabileceğiniz şekilde size taslim edilir.           Uzun yıllar evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermekte olan firmamız siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyar.
Bugün evden eve nakliyat sektöründe geldiğimiz noktada,basariyla yaptığımız işler ve işimize olan tutkumuzdur.
Herzaman yaptığımız işlerin arkasında olmuş ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak,bütün müşterilerimizden tam not almanın gururuyla başarıya ulaşan firmamız her zam yaninizda ve size hizmet için her zaman hazırdır.

ASANSÖRLÜ TAŞIMA SİSTEMİ

Artık asansörlü taşıma sistemiyle eşyalarınız daha güvenli ve daha pratik şekilde taşınır.

Yeşilçam nakliyat olarak müşterilerimize kusursuz taşıma sunmak için güney koreden ithal eşya taşıma asansörleriyle size hizmet vermektedir.
TAŞİMA VE AMBALAJLAMA SURECİ
Taşınmaya karar verdiğiniz ilk andan itibaren bizi aramanız yeterli olacaktır.
İlk olarak müşteri temsilcimiz devreye girer.Bu süreci titizlikle takip ederek talepleriniz doğrultusunda hareket edilir. Dilerseniz eşyalarınıza bakması için expertiz gönderir ,isterseniz eşya detayını ve taşınma tarihini öğrenip ona göre istediğiniz tarihe ve programınız yapılır.Uzman kadromuz ve kapalı evden eve araçlarımız’la taşıma işlemi başlar.
Bütün eşyalar hijyenik ve kaliteli malzeme ile ambalajlanir,ve araca yüklenir.Esyalarin gideceği yerde isteğiniz doğrultusunda yerleştirme ve montaj yapılır.

ŞEHİRLER ARASI TAŞIMACILIK

Yeşilçam evden eve nakliyat ailesi olarak şehir içi taşımacılığın yanı sıra şehirler arası taşımacılıkta geniş araç filosu ve uzman ekibimizle her ebatta evden eve nakliyat için dizayn edilmiş araçlarımızla sorunsuz ve zamanında terslimatla her zaman hizmet vermekteyiz.

Yapmanız gereken tek şey müşteri temsilcimizle iletişime geçmek.

EVDEN EVE NAKLİYAT

AMBALAJLAMA

MONTE

DEMONTE

üaküdar  evden eve nakliyat

asansörlü taşıma

asansör kiralama