Gebzede kiralık asansör Ofis Taşima isleriniz sorunsuz ,peatik ve ekonomik bi şekilde taşınır.

Firmamız 1998 yılında kurulmuş olup başta İstanbul ve Kocaeli bölgesinde hizmet vermeye başlamıştır.Yıllardır taşımacılık sektöründe hiznet vermekte olan firmamız her zaman kaliteyi ön planda tutmuştur.
Günümüzde taşımacılık adı altında bir çok firma var ama bu işi layıkıyla yapan firmalarla taşınmak ve sorunsuz bi şekilde nakil işlemini gerçekleştirmek için bizi aramanız yeterli olacaktır.
Evden eve nakliyat isleminizi başından sonuna kadar takip edip tecrübeli ve işinde profesyonel personelimiz her zaman size yardımcı olacaktır.
İstanbul ve Kocaeli başta olmak üzere ofis taşımacılığında uzman kadromuz,evden eve için özel dizayn edilmiş araçlarımız,özel ambalaj malzemelerimiz ve işinde uzman elemanlarımızla kaliteli ve profesyonel taşımacılığın tek adresi.Firmamız yıllardır ofis taşımacılığında adından söz ettirmiş ve yaptığı kaliteli hizmet ile her zaman müşteri mwmnuniyetini ön landa tutmuştur.Ofis taşıma işlerinde profesyonel ekibimiz ve evden eve için dizeyn edilmiş araçlarımızla hizmet vermekteyiz

BÜRO TAŞIMA

ÜSKÜDAR EVDEN EVE NAKLİYAT

ÜMRANİYE EVDEN EVE NAKLKİYAT

KARTAL EVDEN EVE NAKLİYAT

GÖZTEPE EVDEN EVE NAKLİYAT

BOSTANCI EVDEN EVE NAKLİYAT

MALTEPE EVDEN EVE NAKLİYAT