• Kocaeli evden eve nakliyat firması mı arıyorsunuz? Aşağıdaki bilgileri okuyarak doğru firma seçimini yaptığınızdan emin olabilirsiniz.

                   Evden eve nakliyat

    • 25 yıla aşkın evden eve nakliyat sektöründe hizmet veren firmamız bu işin nasıl yapılacağı ve nelere dikkat etmesi gerektigini,taşınan insanlara daha rahat ve sorunsuz taşıma sağlayacağını çok iyi biliyoruz.Taşınan insanların piskolojosi çok farklıdır ve kafasında onlarca soru işareti varken taşınma esnasında olası sorunların müşteriyi çok rahatsız ettiğinin bilincindeyiz.Bunun için işimizi asla başkalarının yönetimine bırakmayıp kedimiz işimizin başında olup müşteri ile kendimiz ilgilenir,taşınmanın başından sonuna kadar kendimiz ilgileniriz.

Evden Eve Nakliye Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Günümüzde bir çok firma İzmit kocaeli evden eve nakliyat işlerinde nakliye hizmeti vermektedir. Bu firmalar arasında seçim yaparken dikkat etmemiz gereken temel unsurlardan biri nakliye firmasının gerekli sertifikalara sahip olup olmadığını incelemek, kurumsal bir yapıya sahip olduklarından emin olmak, asansörlü nakliye gibi hizmetler verip vermediğini incelemek, paketleme sistemlerinde titizliklerine bakmak ve tecrübeli olduklarından emin olmaktır.

Bir diğer unsur ise ücretlendirme konusunda doğru, dürüst fiyat verdiklerinden emin olmaktır.

Nasıl Yapıyoruz?

Kocaeli evden eve nakliyat işlerinde taşınma öncesi taşınacak eşyaların fotoğraflarını bize internetten göndererek veya güler yüzlü personelimiz konutunuza gelerek gerekli ölçümleri yapmakta ve size fiyat teklifinde bulunmaktadır. Sonrasında eşyalarınız tek tek sigortalanmakta, özel paketleme sistemiyle hiçbir çizik dahi gelmeyecek şekilde paketlenmekte ve araçlarımıza titizlikle doldurulmaktadır. Hedef noktaya ulaştığında ise yine titiz bir şekilde eşyalarınızı boşaltmakta, paketlerinden çıkarıp gerekli kurulumları yerinde yapıp, dilediğiniz yerlere yerleştirmekteyiz.

Neden Yeşilçam Nakliyat?

Kocaeli bölgesinde uzun senelerdir hizmet veren firmamız tüm kocaeli evden eve nakliyat işlerinizi sorunsuz bir şekilde çözmektedir. Kocaeli bölgesinde ihtiyacınız olan tüm taşıma işlerinde profesyonel, sigortalı, özel paketleme sistemli, güvenilir bir nakliye hizmeti sunmaktayız. Uzun süredir sizlere kaliteli hizmet sağlayan firmamız, yılların verdiği tecrübe ile sizlere tüm bu hizmetleri anahtar teslim bir şekilde sunmaktadır. Üstelik kocaelite sadece evden eve nakliyat değil, kurumsal firma taşıma işlemleri de gerçekleştirmekte, kurumsal firmalarla uzun süredir çalışmaktayız. Nakliye işlemlerinde asansörlü araç kullanan firmamız, en yüksek katlarda dahi yaşayan müşterilerine sorunsuz, çiziksiz bir hizmet vermektedir.

Kocaeli Hakkında Bilgiler

Kocaeli; Asya ve Avrupa’yı birbirine bağlayan yolların kavşağında bulunan Marmara Denizi’nin ve Marmara Bölgesi’nin doğusunda yer alan bir İl’dir. Kuzeyde Karadeniz, doğuda ve güneydoğuda Sakarya, güneyde Bursa batıda Yalova ve İstanbul illeri yer almaktadır. 1’i Büyükşehir Belediyesi ve İzmit, Derince, Körfez, Gebze, Gölcük, Karamürsel, Kandıra,  Başiskele, Kartepe, Çayırova, Darıca, Dilovası 12 İlçe Belediyesi olmak üzere toplam 13 Belediyesi bulunmaktadır.

Kocaeli hakkında daha ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Evden eve nakliyat