EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden eve nakliyat hizmeti profesyonel olmayan firmalardan alındığında kabusa dönüşmesi kaçınılmaz olan bir süreçtir. Eşyalarınız kaybolabilir, kırılabilir, deforme olabilir… Çalıştığınız firma bu durumlarla ilgili size yardımcı olmayıp sizi mağdur edebilir. Yeşilçam Nakliyat tüm bu olumsuzlukların yaşanmaması için gereken tüm tedbirleri alarak siz değerli müşterilerimiz ve sizlerin kıymet verdiği eşyalarınıza özenle sahip çıkmakta ve bunu sigorta ile garanti altına almaktadır. Güler yüzlü ve alanında uzman taşıma eğitimi almış çalışanlarımızla, kısa süre içerisinde eşyalarınızın nakliyesi gerçekleştirilmektedir.

·         Fiyatlandırma

Evden eve nakliyat hizmeti için iletişime geçerek talep ettiğiniz ekspertizi ücretsiz olarak yapıyor ve sizlere en uygun fiyatı vererek süreci başlatıyoruz. Fiyatlandırmanın kriterleri: eşyalarınızın miktarı ve ebatları, alındığı ve nakliyesinin yapılacağı yer arasındaki uzaklık, taşıma esnasında çalışacak ekipteki kişi sayısı gibi faktörlerdir. Ayrıca bu sırada taşıma işlemine dair tüm püf noktalar hakkında da müşterilerimizi bilgilendiriyoruz.

·         Eşyaların Paketlenmesi

Eşyaların en pratik şekilde paketlenebilmesi ve araçlarımıza yerleştirilmesi ve nakliye hizmetinin tek seferde yapılabilmesi adına dolap, kabin benzeri büyük eşyalarınız uzman marangozlarımız tarafından de-monte ediliyor, sonrasında ambalajlama ve kolileme işlemine geçiyoruz.

Evden eve nakliyat konusunda en önemli nokta şüphesiz eşyaların zarar görmemesidir. Bizler eşyalarınızın sizler için ne kadar değerli olduğunun farkındayız. Küçücük bir hatanın sizler için manevi değeri yüksek olan bir parçaya zarar verebileceği ve bunun geri alınamayacağı bilinciyle eşyalarınızı bize aitmiş gibi nakliye ediyoruz. Montaj/de-montaj ve taşıma sırasında eşyalarınızın kırılmaması, çizilmemesi ve darbe almaması için alanında uzman bir ekiple çalışıyoruz. Gerek mutfak eşyalarınız, gerekse mobilyalarınız: özel maddelerle paketlenip sarılıyor eşyaya göre gerekliyse kolileniyor. Elektronik aletler, cam ve ayna gibi eşyalar, antikalar, avizeler gibi hassas parçaların öneminin farkında olarak ambalajlamasını  özenle yapıp, zarar görme riskini ortadan kaldırıyoruz. Beyaz eşyalarınıza strafor desteği sağlayarak pıt-pıt naylonlarla hiçbir darbeden etkilenmemesini garanti altına alıyoruz.                                       

 

·         Sigorta Garantisi

Ayrıca müşterilerimizin bu süreci stressiz atlatabilmesi adına eşyaları için gerekli olan tüm güvenlik önlemlerini alıp sigortalama işlemini gerçekleştiriyoruz. Yeşilçam Nakliyata emanet ettiğiniz tüm eşyalarınız, sigortalı taşıma ile güvence altındadır.

·         Anahtar Teslim Hizmet

Geniş daireler için büyük araçlar, 0+1 1+1 daireler için daha küçük araçlar tahsis edilerek fiyatlandırmanın da en uygun ölçüde yapılmasını sağlıyoruz. Tüm bu araçlar K3 belgesine sahip olup asansör teknolojisiyle birlikte eşyalar daha pratik bir şekilde boşaltılmakta ve yüksek katlara çıkarılabilmektedir. Nakliye işlemi tamamlandığında, eşyalarınızı yeni evlerine, sizlerin gösterdiğiniz yerlerine yerleştiriyor, montajını sertifikalı marangozlarımız tarafından yapıyoruz. Sektörde 20 yılı aşkın tecrübesiyle kaliteyi ve uygun fiyatı bir arada arayanların en doğru tercih Yeşilçam Nakliyat, evden eve nakliyat hizmetini kurumsal çapta ve müşteri memnuniyetini esas alarak gerçekleştirmektedir. Anahtar teslim gerçekleştirdiğimiz projelerimiz ve güçlü referanslarımız ile alanındaki en iyi firmalardan biri haline gelmeyi başardık ve müşterilerimize ayrıca büro taşıma, villa asansörlü taşıma, asansör kiralama, eşya depolama, şehirlerarası nakliyat hizmetlerini de kurumsal olarak sunmaktan gurur duyarız.

Siz de evden eve nakliyat hizmeti için ücretsiz ekspertiz talep ediyorsanız ve en uygun fiyatı öğrenmek istiyorsanız bizleri arayın.

 

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

Şehirler arası evden eve nakliyat güven ve tecrube işidir. Yeşilçam Nakliyat müşterilerini düşünerek ev ve ofis eşyalarınızı sigortalar. Şehirler arası evden eve nakliyat için mesafe uzunluğu nedeniyle eşyalar doğru paketlenmelidir. Bu nedenle müşteri memnuniyetini göz önüne alan ekibimiz, mobilya ve diğer eşyaları özenle paketleyip yerleştirmektedir.

Mobilyalar özel olarak oturduğunuz evinizde demonte edilir. Taşınacağınız evin odasında ise tekrar montajı yapılır. Ülkemizin hemen hemen her şehrine kadar güvenle nakliyesini gerçekleştirilir.

OFİS TAŞIMA

Ofis kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte ofis taşıma hizmetinin gerekliliği de sektörün önde gelen firmalarından biri olan Yeşilçam Nakliyat tarafından düşünüldü. İstanbul genelinde hatrı sayılır sayıda yüksek standartlı depolarımızda eşyalarınızı koruyor, taşıma işlemleri sırasında büyük bir titizlikle yeni ofisinize nakliyesini gerçekleştiriyoruz. Alanında uzman çalışan kadromuz ve yeni teknolojilerimizle, yüksek olan binalardaki ofislere dahil taşıma işlemlerini teknolojiden faydalanarak asansörlü taşıma şeklinde gerçekleştirebiliyoruz.

·         Ücretsiz Ekspertiz ve Fiyatlandırma

Nakliye işlemlerine, önce alanda yapılacak olan bir keşif ile başlıyoruz. Ofisin ne zaman taşınacağı, kullanılacak araç boyutu ve nakliye işlemini kaç seferde gerçekleştireceği, taşıma işlemi için kaç çalışanın görevleneceği kriterlerine göre en ekonomik fiyatı belirliyoruz. Bu işlem, ofisinizin çalışmalarına hız kaybetmeden devam edebilmesi için profesyonel olarak en pratik şekilde yapılıyor.

·         Eşyaların Ambalajlanması

Keşif sonrası eşyalarınızın montajı ve de-montajı titizlikle yapıldıktan paketleme işlemine geçiliyor. Sağlamış olduğumuz ücretsiz ekspertiz hizmeti sırasında da söylendiği gibi, taşıma sırasında oluşabilecek her türlü tehlikeye karşı ofis taşımacılığında, eşyalarınızın paketlemesi en kaliteli ve en sağlıklı materyallerle özenle yapılıyor. Eşyalarınız oda- oda ayrılarak ambalajlandıktan sonra numaralandırılıyor, ve özenle araçlarımıza yüklenerek nakliye işlemi başlatılıyor.

·         Sigortalı Taşımacılık Güvencesi

Taşımacılık sektöründe göz ardı edilmemesi gereken en önemli noktalardan biri ise sigorta konusudur. Elde olmayan sebeplerden dolayı taşınan eşyaların zarar görmesi, kaybolması göz önüne alındığında sigortalı nakliyat hizmeti oldukça önemlidir. Yeşilçam nakliyat bu konuda da müşteri odaklı düşünerek sigortalı taşımacılık teminatı vermektedir.

Ofis taşımacılığı, eşya depolama hizmetleri için en kaliteli hizmeti ve en uygun fiyatı almak isterseniz iletişim numaralarımızdan bize ulaşmanız yeterlidir. Ücretsiz keşif ile fiyat teklifi almak için lütfen bizi arayın.

 

KURUMSAL TAŞIMA

Kurumsal bir yapı üzerine kurulan firmamız Kurumsal Taşımacılık işinde kurumsal kimliğin ne demek olduğunun ve ne kadar değerli bir unsur olduğunun farkındadır ve kurumsal taşımacılık hizmetlerimizi bu ilkeden vazgeçmeden gerçekleştirdiğimizi bildirmek isteriz.

Kurumsal ekipmanlarınıza herhangi bir zarar gelmesini önlemek için üstün güvenlikli ambalajlarımızı kullanılıyoruz. Gerek ofis içerisindeki eşyalarınız gerekse de diğer kurumsal dosya, dokümantasyon evraklarınızı özel bir ambalajlama yapıyoruz.

Trafikte tecrübeli şoförlerimiz nakliye araçlarımızı dikkatle kullanmakta, konforlu ve rahat taşımacılık ile profesyonel görüntünüzden taviz vermeden yeni iş yerinize taşımaktadır.

EŞYA DEPOLAMA

Eşyalarınızı güvenli bir şekilde depolanıp ve muhafaza edilmesi için gerekli alt yapı ve sistemlerizi sürekli geliştirip kontrollerini yaparak sorunsuz depolama hizmeti vermekteyiz.

Paketleme özel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Paketlemesi biten her eşyaya bir etiket yapıştırılıp paketleme listesi tarafımızca tutulmaktadır. Böylelikle listenizde hangi numarada hangi eşyanız olduğunu rahatlıkla bulabiliyorsunuz. Paketleme eşyalarınız özel araçlarımızla depomuza gidiyor özel sandıklara yerleştiriliyor. Sandıklara istiflenen eşyalarınız içinde ayrıca bir liste tutulmaktadır. Örnek olarak 5 numaralı kolinizi istediğinizde bunun hangi sandıkta olduğuna rahatlıkla bilebiliyorsunuz.

Tüm eşya depolama ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz.

Yenilikçi firmamız, sizleri evden eve nakliyat, ofis taşıma vb. hizmetlere ihtiyacınız olduğunda teknolojiden mahrum bırakmıyor.

Eşya taşımanın zorluğu ve yüksek katlar göz önüne alındığında asansörlü taşıma günümüz teknolojisinin en büyük faydalarından biridir. Yeşilçam Nakliyat 25. kata kadar hizmet sağlayabilen asansörlü taşıma araçları ile nakliyenin en pratik yolunu sizlere sunuyor. Apartmanın yüksek katlarına çıkarken ve katlardan inerken eşyalarınızın duvara çarpması, düşmesi istenmeyen bir durumdur. Buna kolaylık olarak Yeşilçam Nakliyat Asansör Kiralama, uygun bir balkon veya camdan asansörlü taşıma aracımıza eşyalarınızı koymak suretiyle en pratik yolu sizlere sağlıyor.

       

Eşyalarınızı taşımak için en güvenli yol olan asansörlü araçlarımız, talep ettiğiniz gün ve saatte hizmetinize sunulmaktadır.

Siz de İstanbul Asansör Kiralama, Kocaeli Asansör Kiralama konusunda hizmete ihtiyaç duyuyorsanız sitemizdeki numaralardan bizi arayabilirsiniz.