EVDEN EVE NAKLİYAT

Taşıma işlemlerinin en önemli aşaması olan paketleme süreci, firmamız tarafından kontrollü bir şekilde gerçekleştirilmektedir. İster ağır, isterse hafif hiç fark etmeksizin her bir eşya birinci sınıf kaliteye sahip olan ambalajlar ile paketlenmektedir. Evden eve nakliye işlemlerinin tek bir seferde tamamlanabilmesi için dolap gibi mobilya eşyalar ekiplerimiz tarafından demontaj edilmektedir. Yükleme işlemleri de belirli bir sıraya göre gerçekleştirilmekte ve yolculuk sırasında eşyaların birbirine zarar vermesi engellenmektedir. Yeni yaşam alanına getirilen eşyalar, uzman marangoz ustaları tarafından kısa bir süre içerisinde tekrar kurulmaktadır. Montaj işlemleri sırasında da mobilyaların çizilmemesine veya kırılmamasına özen gösterilmektedir. Firmamız anahtar teslim olacak şekilde projeleri tamamlamaktadır.

Firmamız, ofis, ev ve parça yük taşımacılığı hizmetlerini günümüz teknolojisinde üretilmiş olan araç modelleri ile vermektedir. Taşıtlarımızın tamamında K3 belgesi bulunmaktadır. Bu belge sayesinde firmamız devlet tarafından desteklenmektedir. Araçlarımızın teknik ve donanımsal özellikleri de bir hayli zengindir. Asansör sistemleri ile yükler kolay bir şekilde boşaltılmakta veya yüksek katlara çıkarılmaktadır. Sorun yaşamamak için de sevkiyat öncesinde veya sırasında gerekli olan kontroller yapılmaktadır. Ayrıca tır modellerimiz de, uzun yolculuklar karşısında da yüze yüz başarı sağlamaktadır. Sizde hemen firmamız ile iletişime geçerek kaliteli ve güvenli bir hizmeti ekonomik fiyatlar ile alabilirsiniz. Tüm yüklerinizi de şehir dışında bulunan adreslere gönderilebilirsiniz.

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

Şehirler arası evden eve nakliyat güven ve tecrube işidir. Yeşilçam Nakliyat müşterilerini düşünerek ev ve ofis eşyalarınızı sigortalar. Şehirler arası evden eve nakliyat için mesafe uzunluğu nedeniyle eşyalar doğru paketlenmelidir. Bu nedenle müşteri memnuniyetini göz önüne alan ekibimiz, mobilya ve diğer eşyaları özenle paketleyip yerleştirmektedir.

Mobilyalar özel olarak oturduğunuz evinizde demonte edilir. Taşınacağınız evin odasında ise tekrar montajı yapılır. Ülkemizin hemen hemen her şehrine kadar güvenle nakliyesini gerçekleştirilir.

KURUMSAL TAŞIMA

Kurumsal bir yapı üzerine kurulan firmamız Kurumsal Taşımacılık işinde kurumsal kimliğin ne demek olduğunun ve ne kadar değerli bir unsur olduğunun farkındadır ve kurumsal taşımacılık hizmetlerimizi bu ilkeden vazgeçmeden gerçekleştirdiğimizi bildirmek isteriz.

Kurumsal ekipmanlarınıza herhangi bir zarar gelmesini önlemek için üstün güvenlikli ambalajlarımızı kullanılıyoruz. Gerek ofis içerisindeki eşyalarınız gerekse de diğer kurumsal dosya, dokümantasyon evraklarınızı özel bir ambalajlama yapıyoruz.

Trafikte tecrübeli şoförlerimiz nakliye araçlarımızı dikkatle kullanmakta, konforlu ve rahat taşımacılık ile profesyonel görüntünüzden taviz vermeden yeni iş yerinize taşımaktadır.

EŞYA DEPOLAMA

Eşyalarınızı güvenli bir şekilde depolanıp ve muhafaza edilmesi için gerekli alt yapı ve sistemlerizi sürekli geliştirip kontrollerini yaparak sorunsuz depolama hizmeti vermekteyiz.Paketleme özel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Paketlemesi biten her eşyaya bir etiket yapıştırılıp paketleme listesi tarafımızca tutulmaktadır. Böylelikle listenizde hangi numarada hangi eşyanız olduğunu rahatlıkla bulabiliyorsunuz.

Paketleme eşyalarınız özel araçlarımızla depomuza gidiyor özel sandıklara yerleştiriliyor. Sandıklara istiflenen eşyalarınız içinde ayrıca bir liste tutulmaktadır. Örnek olarak 5 numaralı kolinizi istediğinizde bunun hangi sandıkta olduğuna rahatlıkla bilebiliyorsunuz.Tüm eşya depolama ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz.