Gölcük evden eve nakliyat firması mı ariyorsaniz bu konuda size en iyi ve en kaliteli hizmeti, Yeşilçam evden eve nakliyat sunmaktadır.
Aşağıdaki bilgileri okuyarak doğru firma seçimini yaptığınızdan emin olabilirsiniz.

Evden Eve Nakliye Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Günümüzde bir çok firma İzmit gölcük evden eve nakliyat işlerinde nakliye hizmeti vermektedir. Bu firmalar arasında seçim yaparken dikkat etmemiz gereken temel unsurlardan biri nakliye firmasının gerekli sertifikalara sahip olup olmadığını incelemek, kurumsal bir yapıya sahip olduklarından emin olmak, asansörlü nakliye gibi hizmetler verip vermediğini incelemek, paketleme sistemlerinde titizliklerine bakmak ve tecrübeli olduklarından emin olmaktır.

Bir diğer unsur ise ücretlendirme konusunda doğru, dürüst fiyat verdiklerinden emin olmaktır.

Nasıl Yapıyoruz?

Gölcük evden eve nakliyat işlerinde taşınma öncesi taşınacak eşyaların fotoğraflarını bize internetten göndererek veya güler yüzlü personelimiz konutunuza gelerek gerekli ölçümleri yapmakta ve size fiyat teklifinde bulunmaktadır. Sonrasında eşyalarınız tek tek sigortalanmakta, özel paketleme sistemiyle hiçbir çizik dahi gelmeyecek şekilde paketlenmekte ve araçlarımıza titizlikle doldurulmaktadır. Hedef noktaya ulaştığında ise yine titiz bir şekilde eşyalarınızı boşaltmakta, paketlerinden çıkarıp gerekli kurulumları yerinde yapıp, dilediğiniz yerlere yerleştirmekteyiz.

Neden Yeşilçam Nakliyat?

Gölcük bölgesinde uzun senelerdir hizmet veren firmamız tüm gölcük evden eve nakliyat işlerinizi sorunsuz bir şekilde çözmektedir. Gölcük bölgesinde ihtiyacınız olan tüm taşıma işlerinde profesyonel, sigortalı, özel paketleme sistemli, güvenilir bir nakliye hizmeti sunmaktayız. Uzun süredir sizlere kaliteli hizmet sağlayan firmamız, yılların verdiği tecrübe ile sizlere tüm bu hizmetleri anahtar teslim bir şekilde sunmaktadır. Üstelik gölcükte sadece evden eve nakliyat değil, kurumsal firma taşıma işlemleri de gerçekleştirmekte, kurumsal firmalarla uzun süredir çalışmaktayız. Nakliye işlemlerinde asansörlü araç kullanan firmamız, en yüksek katlarda dahi yaşayan müşterilerine sorunsuz, çiziksiz bir hizmet vermektedir.

Gölcük Hakkında Bilgiler

Tersanesiyle ünlü bir kent olan gölcük, bir donanma kenti olarak anılmaktadır. 17 Ağustos depreminde aldığı yaraları halkımızın desteğiyle sarmış ve yeniden yapılanmaya girişmiştir. Türkiye’nin en büyük tersanesini bulunduran Gölcük, donanma komutanlığına da ev sahipliği yapmaktadır. Fındık ve altın cinsi elmaları, fasülye gibi üretimleriyle de ekonomisini güçlendirmiştir. Görülmeye değer bir çok mekanı bulunduran Gölcük’te, başlıca gezilecek yerler Üsküdar Vapur Faciası Şehitliği, Çınarlık Meydanı, Sultanbaba Türbesi, eski Türk evleri, Gözlemtepe, Şirinköy Kervansaray kalıntıları, Alabalık tesisi ve şelalesi ve Kadırga Mesire bölgesidir.

Gölcük hakkında daha ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Evden eve nakliyat