GEBZE EVDEN EVE NAKLİYAT

GEBZE ASANSÖR KİRALAMA

GEBZE ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

Gebze evden eve nakliyat firması mı arıyorsunuz? Aşağıdaki bilgileri okuyarak doğru firma seçimini yaptığınızdan emin olabilirsiniz.

Evden Eve Nakliye Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Günümüzde bir çok firma İzmit gebze evden eve nakliyat işlerinde nakliye hizmeti vermektedir. Bu firmalar arasında seçim yaparken dikkat etmemiz gereken temel unsurlardan biri nakliye firmasının gerekli sertifikalara sahip olup olmadığını incelemek, kurumsal bir yapıya sahip olduklarından emin olmak, asansörlü nakliye gibi hizmetler verip vermediğini incelemek, paketleme sistemlerinde titizliklerine bakmak ve tecrübeli olduklarından emin olmaktır.

Bir diğer unsur ise ücretlendirme konusunda doğru, dürüst fiyat verdiklerinden emin olmaktır.

Nasıl Yapıyoruz?

Gebze evden eve nakliyat işlerinde taşınma öncesi taşınacak eşyaların fotoğraflarını bize internetten göndererek veya güler yüzlü personelimiz konutunuza gelerek gerekli ölçümleri yapmakta ve size fiyat teklifinde bulunmaktadır. Sonrasında eşyalarınız tek tek sigortalanmakta, özel paketleme sistemiyle hiçbir çizik dahi gelmeyecek şekilde paketlenmekte ve araçlarımıza titizlikle doldurulmaktadır. Hedef noktaya ulaştığında ise yine titiz bir şekilde eşyalarınızı boşaltmakta, paketlerinden çıkarıp gerekli kurulumları yerinde yapıp, dilediğiniz yerlere yerleştirmekteyiz.

Neden Yeşilçam Nakliyat?

Gebze bölgesinde uzun senelerdir hizmet veren firmamız tüm gebze evden eve nakliyat işlerinizi sorunsuz bir şekilde çözmektedir. Gebze bölgesinde ihtiyacınız olan tüm taşıma işlerinde profesyonel, sigortalı, özel paketleme sistemli, güvenilir bir nakliye hizmeti sunmaktayız. Uzun süredir sizlere kaliteli hizmet sağlayan firmamız, yılların verdiği tecrübe ile sizlere tüm bu hizmetleri anahtar teslim bir şekilde sunmaktadır. Üstelik gebzete sadece evden eve nakliyat değil, kurumsal firma taşıma işlemleri de gerçekleştirmekte, kurumsal firmalarla uzun süredir çalışmaktayız. Nakliye işlemlerinde asansörlü araç kullanan firmamız, en yüksek katlarda dahi yaşayan müşterilerine sorunsuz, çiziksiz bir hizmet vermektedir.

Gebze Hakkında Bilgiler

Fatih Sultan Mehmet döneminde, 1454 yılında ilçe olan Gebze, 1888 yılında İstanbul iline bağlanmıştır. Gebze’de belediye teşkilatı kurulması ise 1907 yılında olmuştur. 1924 yılında yapılan değişiklikler sonucunda vilayet, kaza, nahiye ve köy teşkilatları kurulmuş, Gebze de İzmit’in merkez ilçe olduğu Kocaeli’ne bağlanmıştır.

Gebze adı köken olarak, bölgedeki eski insan yerleşmelerinin ismine bağlanmaktadır. Araştırmacıların birçoğu Libyssa ve Dakibyza isimlerinin Gebze isminin kökenini teşkil ettiğini öne sürmektedir. Antikçağ’da Libyssa adı kullanılıyorken, Roma ve Bizans dönemlerinde Dakibyza adı kullanıma girmiştir. Bazı araştırmacılar ise Gebseh, Gebisseh, Gjabseh adlarına dikkat çekmektedir. Gekbuze, Ghviza, Gavize, Dschebse, Dschebize, Gebize de kaynaklarda geçen diğer adlandırmalara örnektir. Okunuş açısından bu adlandırmaların tümünün Gebze sözcüğünü çağrıştırması, kelimenin kökeninin çok eski dönemlere uzandığını kanıtlamaktadır.

Gebze hakkında daha ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Evden eve nakliyat