kliyat sektöründe hizmet vermekte olan firmamız siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyar.

Firmamız gelişmiş teknolojiye ayak uydurarak ve siz değerli müşterilerilerimize daha iyi hizmet sunmaktadır.Koreden ithal teknoloji harikası eşya tasıma asansörleriyle size sorunsuz tasıma sunmak için yatırımlar yapmıstir.Evden eve nakliyat hizmetleri başlığı altında incelediğimiz yeşilçam Nakliyat, 25 yıllık tecrübeyi sektöre aktarma konusunda gerçekten başarılı. Istanbul ve Kocaeli,den tüm Türkiye’ye taşımacılık hizmeti veren ve bunu en ekonomik rakamlar ile yerine getiren firma, beklentilerinize maddi olarak da yanıt verecektir. Ülkenin neresinde olursanız olun vereceğiniz adrese eşyalarınız en kısa sürede taşınacaktır.

Bugün evden eve nakliyat sektöründe geldiğimiz noktada,basariyla yaptığımız işler ve işimize olan tutkumuzdur.Firmamız herzaman yaptığı işlerin arkasındadır.Müşteri memnuniyeti herzaman ön planda tutulmaktadır.Bütün müşterilerimizden tam not almanın gururuyla başarıya ulaşan firmamız her zam yaninizda ve size hizmet için her zaman hazırdır.Uzman mobilyacımız her türlü mobilya demonte ve montesini gerçekleştirmektedir.

Şehirlerarası arası taşımacılıkta da iddialı olan firmamız geniş araç filosu ve evden eve için özel dizayn edilmiş araçlarımız’la size kaliteli, sigortalı,ambalajlı ve zamanında taşınma hizmeti sunmaktadır.
Taşıma işlemi gerçekleşleştirmek için kullandığımız son sistem ve hijyenik ambalaj malzemesi kullanmaktayız.

Evden Eve Nakliye Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Günümüzde bir çok firma İzmit darıca evden eve nakliyat işlerinde nakliye hizmeti vermektedir. Bu firmalar arasında seçim yaparken dikkat etmemiz gereken temel unsurlardan biri nakliye firmasının gerekli sertifikalara sahip olup olmadığını incelemektir.Kurumsal bir yapıya sahip olduklarından emin olmak. Asansörlü nakliye gibi hizmetler verip vermediğini incelemek, paketleme sistemlerinde titizliklerine bakmak ve tecrübeli olduklarından emin olmaktır.

Bir diğer unsur ise ücretlendirme konusunda doğru, dürüst fiyat verdiklerinden emin olmaktır.

Nasıl Yapıyoruz?

Darıca evden eve nakliyat işlerinde taşınma öncesi taşınacak eşyaların fotoğraflarını bize internetten göndererek veya güler yüzlü personelimiz konutunuza gelerek gerekli ölçümleri yapmakta ve size fiyat teklifinde bulunmaktadır. Sonrasında eşyalarınız tek tek sigortalanmakta, özel paketleme sistemiyle hiçbir çizik dahi gelmeyecek şekilde paketlenmekte ve araçlarımıza titizlikle doldurulmaktadır. Hedef noktaya ulaştığında ise yine titiz bir şekilde eşyalarınızı boşaltmakta, paketlerinden çıkarıp gerekli kurulumları yerinde yapıpılır. Dilediğiniz yerlere yerleştirmekteyiz.

Neden Yeşilçam Nakliyat?

Darıca bölgesinde uzun senelerdir hizmet veren firmamız tüm darıca evden eve nakliyat işlerinizi sorunsuz bir şekilde çözmektedir. Darıca bölgesinde ihtiyacınız olan tüm taşıma işlerinde profesyonel, sigortalı, özel paketleme sistemli, güvenilir bir nakliye hizmeti sunmaktayız. Uzun süredir sizlere kaliteli hizmet sağlayan firmamız, yılların verdiği tecrübe ile sizlere tüm bu hizmetleri anahtar teslim bir şekilde sunmaktadır. Üstelik darıcate sadece evden eve nakliyat değil, kurumsal firma taşıma işlemleri de gerçekleştirmekte, kurumsal firmalarla uzun süredir çalışmaktayız. Nakliye işlemlerinde asansörlü araç kullanan firmamız, en yüksek katlarda dahi yaşayan müşterilerine sorunsuz, çiziksiz bir hizmet vermektedir.

Darıca Hakkında Bilgiler

Darıca, ismini sahilden 200 m. Kuzeyde bulunan, günümüzde bir burcu ayakta kalan Darıca Kalesinden alır.

Bizanslılar döneminde dışarıdan gelebilecek taarruzlara karşı bir tevkif kalesi olarak kullanılan kalenin tarihteki en eski adı “TARARİON” olarak bilinmektedir. Bu kaleden daha sonraları “TORİCİON” olarak bahsedilir. Bizans döneminde antik dönem “BİTHYNİESİNE” özel önem verilirmiş. Bu dönemde şehir ve kiliseler bir yol örgütüyle birbirine bağlanmıştır; önem derecesine göre sıralanan kent ve kiliseler yol örgütü listesinde Darıca; “KALOS AGROS” ismiyle anılır. Danca’nın (1329) Pelekonon savaşıyla Türklerin eline geçmesinden Cumhuriyet dönemine kadar geçen sürede burada oturan yerli Rumlarca Darıca, “ARECU” ismiyle anılmıştır. Evliya Çelebi Seyehatnamesinde Danca’dan “DAR UCA” olarak bahseder. Cumhuriyet döneminde “DARUCA” Halk dilinde DARICA şeklinde isimlendirilerek günümüzdeki ismini almıştır.

Darıca evden eve nakliyat
Bayramoğlu evden eve nakliyat
Gebze evden eve nakliyat
Çayırova evden eve nakliyat

Darıca asansör kiralama

Darıca hakkında daha ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Evden eve nakliyat